Egy 20 éves szolnoki nő és 27 éves párja állítása szerint több fiatal bántalmazta őket szombat éjszaka Szolnok belvárosában. Az eset egy több mint 15 éve működő, a városban jól ismert belvárosi szórakozóhelyen kezdődött, majd az utcán folytatódott tovább.
A beszámolók szerint a balhé a színpadnál indult, majd miután kimenekültek a klubból, a 8-10 főből álló, jászsági fiatalok a Szapáry úton a földre került sértetteket is bántalmazták. A fiatalokat a sürgősségi osztályra szállították, ahol látlelet készült, ezt követően hazaengedték őket.
Az ügyben a rendőrség nyomozást indított, a történtek pontos körülményeit vizsgálják.