A FÖLDÖN FEKVE IS RUGDOSTÁK A SZOLNOKI FIATALOKAT‼️‼️‼️

Május 18, 2026 - 16:45
A FÖLDÖN FEKVE IS RUGDOSTÁK A SZOLNOKI FIATALOKAT‼️‼️‼️
Egy 20 éves szolnoki nő és 27 éves párja állítása szerint több fiatal bántalmazta őket szombat éjszaka Szolnok belvárosában. Az eset egy több mint 15 éve működő, a városban jól ismert belvárosi szórakozóhelyen kezdődött, majd az utcán folytatódott tovább.
A beszámolók szerint a balhé a színpadnál indult, majd miután kimenekültek a klubból, a 8-10 főből álló, jászsági fiatalok a Szapáry úton a földre került sértetteket is bántalmazták. A fiatalokat a sürgősségi osztályra szállították, ahol látlelet készült, ezt követően hazaengedték őket.
Az ügyben a rendőrség nyomozást indított, a történtek pontos körülményeit vizsgálják.

Mi a reakciód?

Tetszik Tetszik 0
Nem tetszik Nem tetszik 0
Imádom Imádom 0
Vicces Vicces 0
Dühös Dühös 0
Szomorú Szomorú 0
Hűha Hűha 0