Nincs helye Pilisen az illegális hulladéklerakásnak – újabb ellenőrzések és szigorú fellépés következik!
"A mai napon újbóli szemlét tartottunk Pilisen, az Erdő utcában, visszaellenőrizve a múlt héten észlelt illegális hulladéklerakást. Az ügyben a napokban hivatalos beadvánnyal éltem a Kormányhivatal hulladékügyi hatósága felé is."
Az elmúlt napokban ismét több lakossági bejelentés érkezett hasonló illegális tevékenységekkel kapcsolatban, ezért a hatósági ellenőrzéseket és a területfigyelést fokozzuk. A mai ellenőrzés során a hulladékot már nem találtuk az eredeti helyszínen, így annak tisztázása érdekében, hogy azt hová szállították és került-e szabályos végleges elhelyezésre, további vizsgálatot indítunk.
Szeretném egyértelművé tenni: az illegális hulladéklerakás bűncselekmény és súlyos környezetkárosítás. Az ilyen jogsértő cselekményekkel szemben Pilis Város Önkormányzata a jövőben is határozottan és minden rendelkezésre álló eszközzel fel fog lépni. A szabályokat megszegőkkel szemben eddig sem volt és ezután sem lesz tolerancia.
Zárta közleményét facebook oldalán László Attila Pilis város polgármestere!
Mi a reakciód?
Tetszik
1
Nem tetszik
0
Imádom
0
Vicces
0
Dühös
0
Szomorú
0
Hűha
0